Fren Debriyaj Fiyatları

Debriyaj Seti Parçaları ve Özellikleri

Manuel şanzımanlı tüm araçlarda bulunan ve kalkışı sağlayan debriyaj seti; balata, baskı, rulman ve motora bağlı volan adlı parçalardan meydana gelir. Söz konusu parçalar, sürücünün sürüş teknikleri ve aracı kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak arızalandığı için değişim süresi açısından kesin bir şey söylemek doğru değildir. Ancak vites geçişlerinde zorlanma, titreme ve kayma gibi durumlar meydana gelmeye başlamış ise debriyaj sisteminin yenilenmesi gerektiği anlaşılır. Motorun hareketlerini vites kutusuna aktaran debriyaj, vites geçişi yapılmasını sağlar. Çalışma prensiplerine göre farklı çeşitleri bulunan debriyajların en sık tercih edilenleri kavrama debriyajı, hidrodinamik debriyajlardır. Bunların yanı sıra kaydırmalı debriyaj ve çift debriyaj da bulunur. Motosikletlerde kullanılan kaydırmalı debriyaj türü, yüksek hızla viraja girmeyi sağlarken arka tekerleğin kilitlenmesi de önler. Çift debriyaj ise debriyaj kontrolünün otomatik veya yarı otomatik olarak debriyaj pedalı olmadan gerçekleştiği sistemdir. Bu sistemde, araç bir viteste devam ederken bir sonraki vites de devreye girer fakat boşta kalır.

Alt Kategoriler

rating

DEBRİYAJ SETİ (8V217540DG) FİESTA 2008-/COURİ..

1.010,06₺

PARÇA ADI:DEBRİYAJ SETİ (8V217540DG)PARÇA NO:MPA004220809MARKA:MAPAUYUMLU OLDUĞU ARAÇLAR:FİESTA 2008-/COURİER 2014-ÜRÜN FOTOĞRAFLARI KENDİMİZE AİTTİR...

rating

Abs Sensor Arka (Sag & Sol) Megane Iv Talısma..

228,48₺

Abs Sensor Arka (Sag & Sol) Megane Iv Talısman - BRUCKE 479000931..

rating

Abs Sensor Arka P1007 C2 C3 C3 Iı C3 Plurıel Boy..

173,73₺

Abs Sensor Arka P1007 C2 C3 C3 Iı C3 Plurıel Boy:720Mm - HELLUX HLS8274..

rating

Abs Sensor Arka Sag-Sol Master Iıı..

325,08₺

Abs Sensor Arka Sag-Sol Master Iıı - BRUCKE 8200735315..

rating

Abs Sensor Arka Trafıc Iı..

244,82₺

Abs Sensor Arka Trafıc Iı - BRUCKE 479008381R..

rating

Abs Sensor Arka Trafıc Iı..

311,59₺

..

rating

Abs Sensor Halka Arka Focus 98-05..

295,25₺

Abs Sensor Halka Arka Focus 98-05 - FEBI 32395..

rating

Abs Sensor Kablo Arka Sag - Sol Duster 4×4..

174,29₺

Abs Sensor Kablo Arka Sag - Sol Duster 4×4 - HELLUX HLS8207..

rating

Abs Sensor Kablo Arka Sag - Sol Trafıc Iı - Vıv..

232,57₺

Abs Sensor Kablo Arka Sag - Sol Trafıc Iı - Vıvaro - HELLUX HLS8204..

rating

Abs Sensor Kablo Arka Sag Kangoo..

656,34₺

Abs Sensor Kablo Arka Sag Kangoo - FAE 78413..

Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 8267 (307 Sayfa)
Example gif

Oto Yedek Parça Deposu

Yedek parça araçların ilk günkü performansını ve değerini koruyabilmesi için düzenli parça değişimi ve zamanında onarım önemlidir. İyi çalışan araçlar daha iyi performans elde eder, daha güvenli bir sürüş için daha keyiflidir. bakimsetim.com online yedek parça deposu ailesi olarak aracınızın en iyi performans göstermesini ve güvenilir hizmet sunmasını kolaylaştırıyoruz.

Otomotiv Yedek Parçaları

Araç sahiplerinin beklenmedik arızaları ve pahalı onarımları önlemek için aracınızın periyodik araç bakım aksatmamanız gerekir. Düzenli olarak motor yağı, yağ filtresi ve dizel araçlarınız için yer alan yakıt filtresi, hava filtresi ve polen filtresi değişiklikleri en önemli bakım görevleridir. ihtiyacınız olan hacimde geleneksel petrol ve sentetik yağlarımıza da mutlaka bir göz atın. Aynı zamanda online yedek parça konusunda ihtiyaç duyduğunuz fren, v kayışı olan bakım ve araç parçalar arasında, yerel otomotiv parçaları mağazalarında bulabileceğinizden daha iyi fiyatlarla ve ücretsiz kargo seçeneği ile sunuyoruz.

En Ucuz Araba Parçaları

Günümüzde yüksek fiyatlarla Renault yedek parça satışı yapan bir çok mağazaya göre en ucuz araba parçaları satışını gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmet oto parça uygun fiyat garantisi arasında yer alan, onlarca araçların modellerine sahip binlerce mutlu müşteriye hizmet vermiş ve vermeye devam ediyoruz.

Online Yedek Parça Mağazası

Opel yedek parçalarına sahip olmak için artık gezmeye son veriyoruz. Zamanın kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Online yedek parça siparişleriniz bir sadece bir kaç dakika içerisinde oluşturabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

En Hızlı OTO Yedek Parçacı

Türkiye'nin her bölgesine tüm araç marka ve model otomobil yedek parça siparişi verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi, on binlerce ürün stoku bünyesinde barındıran bakimsetim.com detaylı bilgiye sahip ekibiyle siparişlerinizi aynı gün kargo yaparak en hızlı yedek parçacı hizmetini vermektedir.

Popüler Markalar
icon-policy

Yurt Dışından Alışveriş

Dünyanın Her yerine Kargoluyoruz.

icon-policy

Sıfır Risk

Ödemeleriniz Onay verene kadar ödeme havuzunda tutulur.

icon-policy

Kolay İade

Satın adlığınız.

icon-policy

7/24 Canlı Destek

Satın almadan önce ve sonrasında teknik destek ekibi hazır.

eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft