BakımsetimHakkımızda

Bakimsetim.com

Hızlı Gönderi -Sorunsuz Alışveriş

Türkiye’nin Yedek Parça Market Zinciri !

1979 yılından itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Oto Marmara Otomotiv, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça market zinciri merkezi konumuna ulaşmıştır.

Türkiye’nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya’nın bir çok ülkesine ürün gönderimi yapan firmamız; Toplamda 6500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan, MERKEZ ŞUBESİ, OTO MARKET ŞUBESİ ,FSM ŞUBESİ ve YEDPA ŞUBESİ olmak üzere 4 farklı şubeye sahiptir. Avrupa Birliği Standartları’nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezine sahiptir.Güler yüzlü ve uzman kadrosu ,yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile  Firmamız, 40’ı aşkın nitelikli personeli, 150’den fazla uluslararası markası, 250.000’in üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ve projeleri ile başta müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini karşılarken daima “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” prensibini iş süreçlerine yerleştirerek, sürdürülebilir büyümeyi hedef edinmiştir.

Türkiye’de ki Bayisi olduğumuz markalar

NP Madeni Yağları Türkiye distribütörü olan firmamız yağ gurubunda Lubrico Madeni Yağında Bölge bayisidir.Madeni Motor Yağlarında En çok çeşit ve uygun fiyatlar ile uygun ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Hidrolik yağ guruplarında toptan alımlarda uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz. Ümraniye Sanayi bölgesinde Faliyet gösteren firmamız Yeni şubeleri  , B2B toptan yedek parça Programımız ve Yedpa Toptan Yedek parça depomuz ile satış yapmaktadır. Klipsten,tampona her marka araçta yedek parça çeşitlerimize önem veriyoruz. Oto yedek parça bayilik ve franchise veren firma olarak çalışma ağımızı partner sistemi ile sürekli büyütüyoruz. Perakende mağaza sisteminde yetkili servis kalitesinde ekonomik fiyatlar ile sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışıyoruz.

Bakimsetim.com
Hızlı Kargolama
Siparişinizi en hızlı şekilde gönderimini sağlıyoruz.

Ücretsiz Kargo
100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği !

Fiyat Garantisi
Birçok markada geçerli uygun fiyat garantisi ile uygun fiyatlardan sahip olun.
Satış Öncesi Destek
Satın almadan önce uzman kadromuz doğru parçanın tespiti için sizin ile iletişime geçiyor ve aracınıza uygun parçacının gönderimini sağlıyoruz.

İade ve Değişim
Satın aldığınız ürünün doğru olmadığını düşündüğünüzde ürünü kullanmadan bize iade etme hakkına sahipsiniz. Üstelik geri iadede %100 geri ödeme garantisi .

Mağaza Ulaşılırlığı
Ümraniye’de 3 ve Ata şehir bölgesinde 1 tane şube olmak üzere toplamda 4 şubemiz vardır.  Uzman kadromuz her zaman yanınızda.
Personel
%
Mutlu Müşteri
m2
Kapalı Alan
Marka