Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

ALMAN Malı Kraftvoll Motor Yagı Benzın-Dızel Ultratech 5W30 Tam Sentetık Sl/cf 5 Lt. 2024 YILI ÜRETİM

ALMAN Malı Kraftvoll Motor Yagı Benzın-Dızel Ultratech 5W30 Tam Sentetık Sl/cf 5 Lt. 2024 YILI ÜRETİM
929,00₺
Vergiler Hariç: 929,00₺

5 30 yağ hangi araçlara konur?

5W 30 motor yağı, piyasadaki en popüler motor yağlarından biridir. Çok çeşitli araç ve motor tiplerinde kullanıma uygun olup, özellikle soğuk iklimlerde rağbet görmektedir. 5W-30 yağı, daha yüksek sıcaklık değerlerine sahip yağlardan daha incedir, bu da onu aşırı soğuk koşullara maruz kalan araçlarda kullanım için ideal kılar.

5W-30 motor yağı hangi araçlarda kullanılır?

5W 30 motor yağı, modern otomobiller için en popüler motor yağıdır. Yüksek kaliteli mineral baz yağ kullanan ancak üstün performans sağlayan katkı maddeleri içeren sentetik bir yağdır. 5W-30, üreticinin API SN'yi önerdiği benzinli, dizel ve CNG'li araçlarda kullanıma uygun tam sentetik bir yağdır. Gelişmiş bir tam sentetik 5W-30 motor yağı arabası için en iyisini isteyenler için bir seçenek.

5 30 yağ hangi araçlarda kullanılır?

Tam sentetik motor yağı – yüksek performanslı motorlar için en gelişmiş formülasyondur. Günümüz araçları, değişen talep ve koşullara ayak uydurabilen bir motor yağına ihtiyaç duyar. Tam sentetik motor yağı – Düşük emisyonlu motorlar için motor üreticilerinin spesifikasyonlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanan bu yüksek performanslı yağ, aracınızın sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlar. 5w30 yağı, çok çeşitli araç ve motor tiplerine uygun olması nedeniyle en yaygın kullanılan motor yağlarından biridir. 5w30'un viskozite aralığı, hem düşük hem de yüksek sıcaklık koşullarında kullanılabileceği anlamına gelir ve bu da onu birçok sürücü için çok yönlü bir seçenek haline getirir. 5W30 yağı, bugün piyasadaki en popüler yağ viskozite sınıflarından biridir. Binek otomobiller, SUV'ler ve hafif kamyonlar için en iyi tavsiyedir. 5w-30 yağ, zorlu gereksinimleri karşılamak için tasarlanmış tam sentetik bir motor yağıdır.

Peki benzinli araca 5 30 yağ konur mu? 5W30 yağı, hafif benzinli ve dizel motorlarda yaygın olarak kullanılan bir motor yağıdır. Soğuk havalarda daha kolay akması ve diğer yağlara göre daha yüksek viskoziteye sahip olması nedeniyle motorunuzu daha iyi koruyabileceği anlamına geldiği için genellikle kullanılması önerilen motor yağıdır. Ayrıca binek otomobiller, SUV'ler ve hafif kamyonlar için en iyi tavsiyedir. 5W30 yağı hafif hizmet tipi dizel motorlarda kullanıma uygun olsa da, aracınızı ağır işlerde kullanıyorsanız büyük ihtimalle daha ağır ve kıvamı daha yoğun olan bir yağ seçmelisiniz.

Otomobillerde yağ ve sıvılar aracın düzgün çalışabilmesi için büyük rol oynar. Aracın çeşitli mekanik aksamlarının ortaya çıkan sıcaklık ve sürtünme ile birbirine zarar vermemesi açısından önemli olan yağ ve sıvıların kontrolü ihmal edilmemelidir. Otopratik bilindik markaların kaliteli malzemeler kullanarak yağ filtresi değişim hizmetlerini sunar. Öte yandan ihtiyacınız olan şanzıman yağı değişimi olduğunda da Otopratik etkili çözümler sunar. İster benzinli ister dizel araçlarda yağ değişim hizmeti ihtiyacınız olsun Otopratik hizmetinizdedir. Aracınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınız için tek bir adres olarak konumlanan Otopratik’ten oto servis randevusu almak için zaman kaybetmeyin. 

Yorumlar

Yorum Yapınız
İncelediğiniz ürün, doğrudan www.bakimsetim.com tarafından kargo ile gönderilecektir. Kargo takip numarası sistemde belirttiğiniz e-mail ya da SMS ile tarafınıza iletilecektir.


Sipariş verdiğiniz ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren başlayan 14 günlük süreç içerisinde iade şartları doğrultusunda iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İade edilecek ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İadenizin kabul edilmesi için, ürün ve kutusu hasar görmemiş ve kullanılmamış olması ayrıca tekrar satışına engel olacak bir durum bulunmaması gerekmektedir.

İade edilen ürün, tarafımızdan üretici/ithalatçı firmaya ulaştırılacak ve iade işlemleriniz Bakimsetim.com tarafından takip edilecektir.

Daha ayrıntılı bilgi için Garanti ve İade Koşulları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ücret İadesi: İade işlemi onaylandıktan sonra, ücret ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 7 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.