Su Fıskiye Memesi Fiyatları

Su Fıskiye Memesi Fiyatları

Arabaların silecek sistemleri, sürücünün görüş kalitesi ile doğrudan bağlantılı parçalar olmaları dolayısıyla hayati öneme sahip bir konumdadır. Silecek sistemleri kategorisi altındaki arabaların su fıskiye memeleri de düzgün çalıştığına emin olunması gereken oto yedek parça aksesuarlarından biridir. Görüşün net olması seyir halindeyken öncelikli öneme sahiptir. Bu nedenle de tüm araçlarda su fıskiyeleri bulunur. Temel olarak ön camlarda istisnasız bulunan su fıskiyeleri ve silecekler, aracın marka ve modeline bağlı olarak arka camlarda da bulunabilmektedir.

Mevsim ve yol koşulları görüşü olumsuz etkileyebilir. Etrafı net biçimde görme gerekliliği, aracın silecek aksamının gerekli performansı vermesini özellikle önemli kılmaktadır. Araba camları hava şartları dolayısıyla kirlendiğinde ya da kış mevsiminde camlarda donma ya da buzlanma olması durumlarında, sürücü açısından camın ötesini görmek zorlaşabilmektedir. Aracın su fıskiyesinden gelen su ile camlar kir, toz ya da çamur gibi görüşü engelleyen maddelerden temizlenir ve bu şekilde de görüş netliği sağlanır. Silecek fıskiye motorundan, fıskiye memesi aracılığı ile aracın camlarına su gönderilir ve aracın silecekleri de camları bu su aracılığıyla temizler. Zaman ve kullanıma bağlı olarak, camı temizlemeyen yarayan fıskiye memelerinde kir ve toz birikir; kireçlenme ya da tıkanma gibi sorunlar meydana gelir ve teknik aksam işlevini doğru biçimde yerine getiremez. Su fıskiye memelerindeki problemlerden ötürü fıskiyenin kullanım dışı hale gelmesi, motordaki suyun camlara ulaşmamasına ve camların temizlenmemesine yol açar. Sürücünün özellikle seyir halindeyken etrafını net görememesi gibi sorunlara vesile olabilen tıkanma ve bozulmalar, beraberinde ciddi sonuçlar doğurabilir. Sürücü görüş netliğini kaybedebilir ve bu durum özellikle yoğun trafikte çeşitli kazalara sebep olabilir.

Arabanın sileceklerini ve silecek fıskiye motorunu işlevsiz hale getiren su fıskiye memelerindeki tıkanma ya da takılma gibi arıza durumlarında sorun ile hemen ilgilenilmesi gerekmektedir. Fıskiye memelerindeki tıkanmalar çeşitli yöntemlerle düzeltilebilmekle birlikte uzun vadede değiştirilmeleri ve yenilenmeleri faydalıdır. Bu noktada doğru ürün tercihi yapmak önemlidir. Aracınızın marka ve modeline uygun silecek sistemini ve dolayısıyla da doğru su fıskiye memesini tercih etmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Kaliteli malzemeden yapılmış ve aracınıza uygun olan ürün tercihi ile hem sürüş güvenliğiniz hem de aracınızın işleyişi maksimum seviyeye ulaşacaktır. Üretici firma seçenekleri arasından, aracınıza yönelik tasarlanmış olan ürüne, ürün hakkındaki bilgileri detaylıca inceleyerek, çeşitli su fıskiye memesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

rating

Su Fıskıye Memesı (Beyaz) Sol R9..

20,24₺

Su Fıskıye Memesı (Beyaz) Sol R9 - DEKAR DK3011..

rating

Su Fıskıye Memesı (Sıyah) Sag R9..

20,24₺

Su Fıskıye Memesı (Sıyah) Sag R9 - DEKAR DK3010..

rating

Su Fıskıye Memesı Arka Doblo..

22,10₺

Su Fıskıye Memesı Arka Doblo - MTJ 2207..

rating

Su Fıskıye Memesı Arka Kangoo..

15,23₺

Su Fıskıye Memesı Arka Kangoo - MTJ 5237..

rating

Su Fıskıye Memesı Arka Kartal..

22,33₺

Su Fıskıye Memesı Arka Kartal - MTJ 1100..

rating

Su Fıskıye Memesı Bmw E39..

672,01₺

Su Fıskıye Memesı Bmw E39 - VDO 246-080-023-001Z..

rating

Su Fıskıye Memesı Clıo..

23,11₺

Su Fıskıye Memesı Clıo - MTJ 5100..

rating

Su Fıskıye Memesı Clıo Iv..

18,86₺

Su Fıskıye Memesı Clıo Iv - MTJ 5569..

rating

Su Fıskıye Memesı Doblo..

23,11₺

Su Fıskıye Memesı Doblo - MTJ 2226..

rating

Su Fıskıye Memesı Doblo Iıı / Fıorıno Lıne..

24,90₺

Su Fıskıye Memesı Doblo Iıı / Fıorıno Lınea Nemo - DEKAR DK5030..

rating

Su Fıskıye Memesı Doblo Iıı Fıorıno..

19,09₺

Su Fıskıye Memesı Doblo Iıı Fıorıno - MTJ 2235..

rating

Su Fıskıye Memesı Megane I..

13,66₺

Su Fıskıye Memesı Megane I - MTJ 5111..

rating

Su Fıskıye Memesı Megane Iı Fluence..

19,06₺

Su Fıskıye Memesı Megane Iı Fluence - MTJ 5238..

rating

Su Fıskıye Memesı On Cordoba Ibıza Toledo Pas..

28,12₺

Su Fıskıye Memesı On Cordoba Ibıza Toledo Passat Polo Transporter T5 T6 Rapıd - MTJ 7405..

rating

Su Fıskıye Memesı On Cruze..

26,22₺

..

rating

Su Fıskıye Memesı Punto Evo..

17,84₺

Su Fıskıye Memesı Punto Evo - MTJ 2036..

Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 35 (2 Sayfa)
Example gif

Oto Yedek Parça Deposu

Yedek parça araçların ilk günkü performansını ve değerini koruyabilmesi için düzenli parça değişimi ve zamanında onarım önemlidir. İyi çalışan araçlar daha iyi performans elde eder, daha güvenli bir sürüş için daha keyiflidir. bakimsetim.com online yedek parça deposu ailesi olarak aracınızın en iyi performans göstermesini ve güvenilir hizmet sunmasını kolaylaştırıyoruz.

Otomotiv Yedek Parçaları

Araç sahiplerinin beklenmedik arızaları ve pahalı onarımları önlemek için aracınızın periyodik araç bakım aksatmamanız gerekir. Düzenli olarak motor yağı, yağ filtresi ve dizel araçlarınız için yer alan yakıt filtresi, hava filtresi ve polen filtresi değişiklikleri en önemli bakım görevleridir. ihtiyacınız olan hacimde geleneksel petrol ve sentetik yağlarımıza da mutlaka bir göz atın. Aynı zamanda online yedek parça konusunda ihtiyaç duyduğunuz fren, v kayışı olan bakım ve araç parçalar arasında, yerel otomotiv parçaları mağazalarında bulabileceğinizden daha iyi fiyatlarla ve ücretsiz kargo seçeneği ile sunuyoruz.

En Ucuz Araba Parçaları

Günümüzde yüksek fiyatlarla Renault yedek parça satışı yapan bir çok mağazaya göre en ucuz araba parçaları satışını gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmet oto parça uygun fiyat garantisi arasında yer alan, onlarca araçların modellerine sahip binlerce mutlu müşteriye hizmet vermiş ve vermeye devam ediyoruz.

Online Yedek Parça Mağazası

Opel yedek parçalarına sahip olmak için artık gezmeye son veriyoruz. Zamanın kıymetli olduğunun bilincindeyiz. Online yedek parça siparişleriniz bir sadece bir kaç dakika içerisinde oluşturabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

En Hızlı OTO Yedek Parçacı

Türkiye'nin her bölgesine tüm araç marka ve model otomobil yedek parça siparişi verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi, on binlerce ürün stoku bünyesinde barındıran bakimsetim.com detaylı bilgiye sahip ekibiyle siparişlerinizi aynı gün kargo yaparak en hızlı yedek parçacı hizmetini vermektedir.

Popüler Markalar
icon-policy

Yurt Dışından Alışveriş

Dünyanın Her yerine Kargoluyoruz.

icon-policy

Sıfır Risk

Ödemeleriniz Onay verene kadar ödeme havuzunda tutulur.

icon-policy

Kolay İade

Satın adlığınız.

icon-policy

7/24 Canlı Destek

Satın almadan önce ve sonrasında teknik destek ekibi hazır.

eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft eyyaz soft