Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kurumsal

Hakkımızda

    Türkiye'nin Yedek Parça Marketi !

Tab Ticaret Ltd. Şti. binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firmasıdır.

Kurulduğu yıldan itibaren, geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeli ile zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Tab Ticaret, bugün Türkiye'nin en büyük yedek parça market zinciri merkezi konumuna ulaşmıştır.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Türkiye'nin dört bir yanına, Avrupa ve Orta Asya'nın bir çok ülkesine ürün gönderimi yapan firmamız; Otomotivden Yazılıma Entegrasyon hizmetleri -Danışmanlık Hizmetleri iş kollarını bünyesinde barındırmaktadır.

Tab Ticaret, Avrupa Birliği Standartları'nda donatılmış, sektörün en modern ve en teknolojik dağıtım merkezine sahiptir. Güler yüzlü ve uzman kadrosu, yenilikçi yapısı ve sürdürülebilirlik ilkesi ile  Tab Ticaret, 10'u aşkın nitelikli personeli, 150'den fazla uluslararası markası, 450.000'in üzerinde referansı, sürekli geliştirdiği ürün grubu ve projeleri ile başta müşterilerimiz olmak üzere tüm iş ortaklarımızın arzu ve taleplerini karşılarken daima "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" prensibini iş süreçlerine yerleştirerek, sürdürülebilir büyümeyi hedef edinmiştir.

On binlerce Çeşit Ürün ve Hızlı Sevkiyat

Oto yedek parça bayilik ve Francis'e vererek çalışma ağımızı partner sistemi ile sürekli büyütüyoruz. Perakende mağaza sisteminde yetkili servis kalitesinde ekonomik fiyatlar ile sürdürülebilirlik ilkesiyle çalışıyoruz.

Müşterilerimize İstanbul'da dağıtım sistemi olarak günlük sevkiyatlar yapıyor hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Bakimsetim.com bir TAB TİCARET hizmetidir!